Elvira

713 termínů
od 814 Kč

Elvira

Bez stravy

4 druhy dopravy

Europa

849 termínů
od 1 018 Kč

Europa

Bez stravy

4 druhy dopravy

Stella Maris

2145 termínů
od 1 959 Kč

Stella Maris

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Hostal Miranda

1024 termínů
od 3 100 Kč

Hostal Miranda

Snídaně, Polopenze

4 druhy dopravy

Esplendid

1523 termínů
od 3 619 Kč

Esplendid

Polopenze, Plná penze

4 druhy dopravy

Checkin Blanes

679 termínů
od 3 890 Kč

Checkin Blanes

Polopenze, Plná penze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Costa Brava

Costa Brava - letoviska Blanes, Calella, L´Estartit, Lloret de Mar, Malgrat de Mar, Pineda de Mar, Playa de Aro, Roses, Santa Susanna, Sitges, Tossa de Mar

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Blanes je nejjižnějším turistickým střediskem na pobřeží Costa Brava, které vystavěno okolo pláže cca čtyřkilometrového písečného zálivu. Podél pláže je široká promenáda s hotely a apartmány. Zajímavé je i zdejší historické centrum. Na úbočí hradní hory je turistická rozhledna a botanická zahrada s tropickými rostlinami a květinami až z Mexika.

Blanes - dovolená

Blanes je typické městečko katalánského pobřeží. Je charakterizováno rozeklanými útesy s písčitými či oblázkovými plážemi mezi nimi. Jižně od Blanes, téměř až po hlavní město Katalánska Barcelonou, je pobřeží klidnější, rovinaté. Romantickému panoramatu pobřeží však vévodí divoké skály Costa Bravy s překrásným výhledem na okolí. Dominantou městečka je zřícenina hradu Sant Juan, nedaleko kterého se v zátoce Sa Forcanera nachází známá botanická zahrada Mar i Murtra s tropickými rostlinami, jež byla založena v roce 1920 Němcem Karlem Faustem.

Blanes - dovolená s dětmi

Letovisko Blanes je přímo stvořené pro rodinky s dětmi. Nudit se zde nebudou ani postarší lidé nebo mladí, kteří ocení některé rušnější části lokality. Na své si zde přijdou i milovníci historie a prozkoumávání nových míst. Mezi zajímavá místa, patří delfinárium Marineland, aquapark Water World Lloret de Mar nebo Barcelona, kde naleznete spoustu modernistických staveb, gotické čtvrti, přístavy, olympijský park nebo magickou fontánu.

Blanes - ubytování a strava

Kvalitní ubytování v hotelech se zahradou poblíž pláže. A strava? Základem je rýže a různá koření s masem, mořskými plody, ryby, česnek, šunka. Tradičním desertem je vaječný krém s karamelem a víno. Báječné víno v každou denní dobu a kde každé příležitosti.

Blanes - zájezdy se slevou

Neváhejte dlouho a zajistěte si dovolenou v Blanes. Rádi pro Vás vyhledáme některou ze slev(first a last minut, slevy pro děti, slevy pro dospělé na přistýlce).

Costa Brava - Last minute - Blanes
Costa Brava - Last minute - Blanes
Costa Brava - Last minute - Blanes
Costa Brava - Last minute - Blanes
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus