Kompletní nabídka Costa Brava

Costa Brava - letoviska Blanes, Calella, L´Estartit, Lloret de Mar, Malgrat de Mar, Pineda de Mar, Playa de Aro, Roses, Santa Susanna, Sitges, Tossa de Mar

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Nejsevernější část španělského pobřeží Costa Brava táhnoucí se na jih od hranic s Francií. Malá rybářská obec, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha. Velmi dlouhá pláž a možnost rybaření, potápění a další vodní sporty. Také jsou zde vybudovány cyklistické cesty.

L´Estartit - dovolená

L´Estartit je poměrně nové letovisko, které se pomalu buduje z původní rybářské vesnice. Během hlavní sezóny je zde docela rušno, vybrat by si jej proto měli spíše mladší turisté toužící po bujarém nočním životě a nikdy neutuchající zábavě. V okolí se rozprostírá krásná a nedotčená příroda, která láká k pěší turistice. Na své si zde přijdou především milovníci golfu, kterým je k dispozici prostorné hřiště. Oblast je protkána množstvím cyklistických stezek, stačí si jen půjčit kolo a vyrazit na výlet. Nejvíce ze všech zde budou ale asi nadšeni milovníci potápění. Z vodních sportů zde můžete vyzkoušet plachtění, surfování, vodní lyžování, jízdu na vodních skútrech, parasailing nebo rybaření.

L´Estartit - dovolená s dětmi

V blízkosti ostrovů se nachází 132 metrů dlouhý vrak Reggio Messina. Ten zde byl potopen v roce 1992 jako atrakce pro potápěče. Pod vodou se ukrývá ještě vrak El Marmoler. Potopil se v roce 1971. V útrobách vraku stále leží mramor, který loď převážela. V okolí je možné navštívit známá města jako Figueras, bydliště Salvatora Dalího s muzeem, středověkou vesničku Pals, městečko La Bisbal, proslulé svou keramikou nebo město Palamos. Pokud máte k dispozici auto, můžete se vydat i do vzdálenějších koutů, jako je třeba 140 km vzdálená Barcelona nebo město Girona. Oblast je protkána množstvím cyklistických stezek, stačí si jen půjčit kolo a vyrazit na výlet.Zdejší písečná pláž je největším lákadlem. Díky pozvolnému vstupu do moře je ideální pro rodiny s malými dětmi, ale bez problémů se zde vydovádí i náročnější plavci.

L´Estartit - ubytování a strava

Komfortní a stylové ubytování Vám zajistí vše potřebné k prožití bezstarostné dovolené.A strava? Základem je rýže a různá koření s masem,mořskými plody, ryby, česnek, šunka. Tradičním desertem je vaječný krém s karamelem a víno. Báječné víno v každou denní dobu a kde každé příležitosti.

L´Estartit - zájezdy se slevou

Rozhodněte se pro osovoji dovolenou v L´Estartit ještě dnes. Ochotně pro Vás vyhledáme tu nejlepší možnou slevu.

Costa Brava - Last minute - Lestartit
Costa Brava - Last minute - Lestartit
Costa Brava - Last minute - Lestartit
Costa Brava - Last minute - Lestartit
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus