Kompletní nabídka Costa Brava

Costa Brava - letoviska Blanes, Calella, L´Estartit, Lloret de Mar, Malgrat de Mar, Pineda de Mar, Playa de Aro, Roses, Santa Susanna, Sitges, Tossa de Mar

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Roses leží v nejsevernější části španělského pobřeží Costa Brava táhnoucí se na jih od hranic s Francií. Najdeme zde skvělé koupání, spoustu turistických atrakcí a zajímavostí i historické památky. Celé pobřeží je spojeno s jménem proslulého surrealisty Salvadora Dalího. Roses místo vhodné pro ty, kdo touží po odpočinku a pro ty co chtějí podnikat výlety po okolí.

Roses - dovolená

Městečko Roses leží na břehu veliké zátoky na jihu poloostrova Cap de Creus, který si oblíbili již antičtí Řekové z Rhodu. Roses je vyhlášené nejen svou krásnou pláží s bělavým pískem, křišťálově tyrkysovou vodou a možnostmi sportovního vyžití, ale i pozoruhodnými pamětihodnostmi, bohatým kulturním životem, a v neposlední řadě vynikajícími rybími restauracemi.

Roses - dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi je neustálá činnost. Koupání, sportovní vyžití, výlety za kulturou na př. Museum Salvatora Dalího, výlet lodí podél pobřeží,Barcelona, Montserrat,ostrovy Medes – šnorchlování,vodní park Aquabrava. V okolí Roses jsou četné vycházkové cesty. Zkrátka Roses stojí za návštěvu.

Roses - ubytování a strava

Ubytování Vám najdeme dle vašeho přání.V klidné nebo rušnější části letoviska. Všude budete spokojeni. Budou se o Vás výborně starat. A strava? Základem je rýže a různá koření s masem,mořskými plody, ryby, česnek, šunka. Tradičním desertem je vaječný krém s karamelem a víno. Báječné víno v každou denní dobu a kde každé příležitosti.

Roses - zájezdy se slevou

Nerozmýšlejte se dlouho a přijďtě si zarezervovat svoji dovolenou v Roses. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme patřičnou slevu.

Costa Brava - Last minute - Roses
Costa Brava - Last minute - Roses
Costa Brava - Last minute - Roses
Costa Brava - Last minute - Roses
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus