Kompletní nabídka Costa Brava

Costa Brava - letoviska Blanes, Calella, L´Estartit, Lloret de Mar, Malgrat de Mar, Pineda de Mar, Playa de Aro, Roses, Santa Susanna, Sitges, Tossa de Mar

Německé cestovní kanceláře

Španělsko - německé cestovní kanceláře

Sitges leží na východě regionu. Obec má šarm jako jako obec ze staré doby, která byla uchráněna pro mnohé umělce. Najdete zde zábavu, čirý noční život, možnost sportovního vyžití i hraní golfu. Sitges je jedno z nejznámějších rekreačních středisek na Costa del Garraf.

Sitges - dovolená

Dovolená s dětmi je samozřejmě především koupání. Pak jsou to večerní procházky a některý z výletů. Nebudete vědět, který si dřív vybrat.Např. vodní park ve Water World v Lloretu s řadou atrakcí pro děti i dospělé, nebo Marineland - Aquapark a zoo a další.Dovolená v Santa Susanně se Vám bude líbit.

Sitges - dovolená s dětmi

Sitges láká návštěvníky především na bohatý noční život. Jistě se najde i nějaký výlet,který by Vás zaujmul. Neváhejte a vybírejte.

Sitges - ubytování a strava

Sitges je malé město ležící jihozápadně od Barcelony, které je známé po celém světě konáním filmového festivalu a karnevalu. Leží mezi kopci a mořem a nachází se zde mnoho rušných pláží a historických památek. Sitges je známá zejména jako homosexuální turistická destinace.

Sitges - zájezdy se slevou

Šetřete peníze a zajisitěte si svoji dovolenou v Sitges co nejdříve. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev.

Costa Brava - Last minute - Sitges
Costa Brava - Last minute - Sitges
Costa Brava - Last minute - Sitges
Costa Brava - Last minute - Sitges
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus